Wordpress Information of favicon of MUAMMERBILGIC.COM MUAMMERBILGIC.COM

Muammer BİLGİÇ – Saadet Partisi Ordu Milletvekili Adayı, Size biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Bir insanın kaygılarından, acılarından, umutlarından bahsetmek istiyorum. Belki biraz uzun olacak ama bunun gerekli olduğunu düşünüyorum. Belki biraz dağınık olacak ama bunu da heyecanıma verin. İçinde bulunduğum deriyi, doğduğum şehri ya da zamanı ben seçmedim. Elimde olmayan sebeplerden şikâyetçi de değilim. Olup biteni anlamaya çalıştım. Üzerimizde yükselen göğe, kenarında durduğumuz denize, karşımızda dikilen dağlara, ayaklarımızın altında yayılan toprağa hep hayretle baktım. Yaşamı rutine bağlamak istemedim. Her yeni günün gerçekten bir yeni başlangıç olduğuna inandım. Bir karıncanın, bir papatyanın, bir çakıl taşının üzerimizdeki hakkını düşündüm. Yüz yıl önce olmadığımın yüz yıl sonra da olamayacağım anlamına geldiğini iliklerime kadar hissettim. Toprağa derin kazıklar ekip göğü delen binalar yükseltmenin yavru bir kediye küçük bir kapta süt vermekten daha heyecanlı olmadığının farkına vardım. Herkesin her yere yetişmek için koşturduğunu ama mezarlıkların işlerini yetiştiremeyen insanlarla dolu olduğunun farkına vardım. Hızlı ve öfkeli olmanın, daha hızlı ve daha öfkeli olmanın salık verildiği bir zaman diliminde insan yavaşlamalı ve etrafında olup biteni anlamaya çalışmalı dedim. Biriktirmeyi değil paylaşmayı, kavgayı değil kardeşliği, menfaati değil aşkı, rekabeti değil yardımlaşmayı tercih edenler iyi ki vardılar. İnsanın ve dünyanın merhametle daha da güzelleşeceğine inanıyorum. Bir bardak suyu ikram etmenin, bir lokma ekmeği bölüşmenin, bir küçük tebessümü esirgememenin kabarık bir banka hesabından daha sevimli olduğunu düşünüyorum. İnsana yakışan kibir değil mütevazı olmaktır. Sermaye ve güce boyun eğmenin onurlu bir tarafı asla olmayacaktır. İnsan gibi yaşamak her insanın hakkıdır. Kalbi ve kanadı kırıklar güzel insanlardır. İnsana kasteden her düşünce zulüm getirir. Yeni bir dünya mümkündür. Düşlerim olduğu için yaşamak anlamlıdır. Ben kazandığımda kimse üzülmesin istiyorum. İki kişiden biri kaybedecekse kaybeden olmayı tercih ederim. Bana emanet edilen tüm zamanları barış için, adalet için, kardeşlik için, merhamet ve aşk için yürümek en büyük onurdur. Yeryüzünde geçirdiğim günleri, öldüğümde anlamı olmayan kavgalarla tüketmek istemiyorum. İnsan varlığının, insan emeğinin ve alın terinin, inancın ve düşüncenin hor ve hakir görüldüğü bir düzenin köle düzeni olduğuna inanıyorum. Bu köle düzenini değiştirmek için gayret etmek varoluşumu anlamlandıran en önemli unsurdur. Hep bunun için çalıştım. Bayrak da astım, broşür de dağıttım. Mensubu olduğum hareketin içinde nice güzel insanın arasından teşkilatımız beni milletvekili adayı yaptı. Şimdi 7 Haziran seçimleri öncesinde ben yine bayrak asacağım ve broşür dağıtacağım. Ama aynı zamanda nasipse Ordu Milletvekili Adayı olarak kapınıza geleceğim. Fırsatınız olur da kalbimi dinlerseniz orada yetimlere, yoksullara, yoksunlara dair bir çırpınış bulursunuz. Hürmetlerimle...

Wordpress Theme

favicon of MUAMMERBILGIC.COM MUAMMERBILGIC.COM is proudly powered by Wordpress and uses wordpress theme.
Theme Meta Name Theme Meta Information
Name
Type normal
Website http://www.wpexplorer.com/
Description Free WordPress Theme by WPExplorer
Version 1.2
License GNU General Public License version 2.0
License Uri http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
Tags light, flexible-width, custom-background, threaded-comments, custom-menu, featured-images, full-width-template, theme-options, translation-ready
Author WPExplorer
Author's website http://www.wpexplorer.com

Wordpress plugin

5 wordpress plugins are found in favicon of MUAMMERBILGIC.COM MUAMMERBILGIC.COM

# Plugin Name
More Info.
Google This
1 Photo Gallery
Photo Gallery is an advanced plugin with a list of tools and options for adding and editing images for different views. It is fully responsive.
2 Symple Shortcodes
3 Ultimate Social Media Plus
Super-easy to use and 100% FREE social media plugin which adds social media icons to your website with tons of customization features!
4 Wp Review
Create reviews! Choose from Stars, Percentages or Points for review scores. Supports Retina Display, WPMU & Unlimited Color Schemes.
5 Wp Shortcode
WP Shortcode is a premium WP plugin for free, that provides easy to use over 24 shortocdes. You can easily add buttons, alerts, videos and more.