Wordpress Information of favicon of SEOGURUSU.COM SEOGURUSU.COM

Seo Gurusu, 1997 den beri faaliyette bulunduğumuz sektörde nispeten yeni diyebileceğimiz plise sineklik hayatımıza estetik ve konfor katmaktadır. Yakın zamanda piyasaya giren bu ürün son derece pratik kullanımı ve de estetik görüntüsü ile evlerimizde ki dekorasyona tam uyum sağlamakta hatta dekorasyonumuza zevk ve zenginlik katmaktadır. Ürünün her renk doğramaya ve de ortama uygun renk seçeneklerinde üretilebiliyor olması da bu durumu kolaylaştırmaktadır. Plise sineklikler son derece estetik ve şık olmaları yanında son derece de fonksiyonel ürünlerdir. Menteşeli sineklikler gibi içe ya da dışa açıldıklarında alan daralması ya da görüntü kirliliği oluşturmazlar. Alttan üstten tekerlekli sürgülü sistemleri ile kolayca toplanabilmekte ve bu özellikleri ile de kış bahçesi ya da cam kapama balkonlarda kolayca kullanılabilmektedirler. Hatta cam kapama alanlarda kolayca toplanabiliyor olmaları ile kullanabileceğiniz alternatifsiz tek üründürler.   İnce ve zarif profiller üzerinde alttan üstten

Wordpress Theme

favicon of SEOGURUSU.COM SEOGURUSU.COM is proudly powered by Wordpress and uses wordpress theme.
Theme Meta Name Theme Meta Information
Name
Type normal
Website http://alxmedia.se/themes/hueman/
Description Hueman is a responsive 100% high resolution theme for blogs and magazines. Unique toggle sidebars give a great browsing and reading experience on both tablet and mobile. The feature list is long: Unlimited topbar, header, footer and accent colors, unlimited widget areas, 0-2 sidebars to the left or right that can be uniquely specified for each page or post, 300px / 220px fixed width sidebars, 0-4 footer widget columns, almost zero layout images, related posts and post nav, featured story or slider, 10 post formats, good SEO, 3 flexible custom widgets, localisation support, social links, logo upload and many more useful admin panel features.
Version 1.4.5
License GNU General Public License v3.0
License Uri http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.html
Tags light, one-column, two-columns, three-columns, right-sidebar, left-sidebar, fluid-layout, fixed-layout, custom-colors, custom-menu, featured-images, flexible-header, full-width-template, post-formats, sticky-post, theme-options, threaded-comments, translation-ready
Author Alexander Agnarson
Author's website http://alxmedia.se

Wordpress plugin

3 wordpress plugins are found in favicon of SEOGURUSU.COM SEOGURUSU.COM

# Plugin Name
More Info.
Google This
1 All In One Seo Pack
All in One SEO Pack is a WordPress SEO plugin to automatically optimize your WordPress blog for Search Engines such as Google.
2 All In One Seo Pack
All in One SEO Pack is a WordPress SEO plugin to automatically optimize your WordPress blog for Search Engines such as Google.
3 Contact Form 7
Just another contact form plugin. Simple but flexible.