Rajce Embed Wordpress Plugin is used by 1 websites. Among 1, 0 site is within top 10,000 and 0 site is within top 100,000 websites.

Wordpress Plugin Information of

Plugin Meta Name Plugin Meta Information
Plugin Name
Plugin Description Embeds photos and photo-albums stored on rajce.net as native WordPress galleries
Detail Plugin Description

For English, see below.

Czech: Tento plug-in umožňuje snadno vložit obrázky nebo celá alba hostovaná na (v Česku) populárním serveru rajce.net (rajce.idnes.cz) do vašich příspěvků ve WordPressu. Vložená galerie pak vypadá jako nativní galerie WordPressu, používá stejný vizuální styl.

Vkládání obrázků nebo celých alb se provádí stejně jako standardní oEmbed vkládání: vložte jako samostatný odstavec ve vašem příspěvku URL adresu obrázku nebo celého alba hostovaného na rajce.net. Při zobrazení se pak namísto této adresy objeví příslušný obrázek nebo celé album. Podívejte se do sekce FAQ pro více detailů.

Upozornění: vzhled galerie (jak je zobrazena) je určen šablonou, kterou vaše konkrétní instalace WordPressu používá. Podívejte se do sekce FAQ pro více detailů.

Tento plugin pro vkládání alb z rajce.net spolupracuje s jiným mým pluginem Gallery Slice pro zobrazování náhledu alba na domovské stránce a archivech, doporučuji vyzkoušet.

English: rajce.net is a popular Czech image hosting and sharing web service. This plug-in serves for embedding of images or whole albums hosted on rajce.net into WordPress posts.

More Information Wordpress Official Plugin Repository
Google

Top 1 Websites built with Wordpress plugin

Biketrial Blansko